| justme1085 a întrebat:

Cum sa conving o profesoara sa nu imi puna 3 dupa ce m-a prins ca am copiat? cryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| dadasssssssss a răspuns:

Stiu eu...

vrei si tu sa stii?

NU MAI PUNE INTREBARI TAMPITE LA COMICS SI NU MAI COPIAwinking
(daca nu mai copiezi nu mai are de ce sa-ti dea 3)

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!
(parantezaspecialapentrumajuscule)

11 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Eu stiu ca pentru copiat se da 1, dar daca nu ti-a dat cand te-a prins copiind nu cred ca iti mai da... straight face

| justme1085 explică (pentru Đϋffγ):

Nu stiu... poate nu o sa imi puna dar vreau sa fiu sigura de asta

| XxLuNeTisTuLxX a răspuns:

Schimbănd categoria.

| infires a răspuns:

Îţi trebuia sa copiezi?
Tu pierzi.

| SmileyyXD a răspuns:

Spune`i sa iti scada un punct la urmatoarea lucrare sau sa iti scada un punct la oral!winking si atunci vei invata si vei lua un 9.cu 9 se indreapta repede media dar cu 3.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

In cel mai bun caz iti pune 2laughing iar categoria nu e bunahappy
PSbig grinACA profa nu e rea nu iti pune

| SimpluCosty a răspuns:

Spune-i ca taicatu e politist laughing glm.Zii ca nai copiat doar te-ai inspirat laughing))) zi ca te-a tentat colegu de banca laughing))

| denisinho32 a răspuns:

N-ai cum

| VampiritzaAscunsa a răspuns:

Paiiiiii...dai cativa bani aluia de la care ai copiat. spune-i profei ca ala iti era dator dupa ce ti-a omorat animalul de casa si-i spui aluia de la care ai copiat sa afirme toate acestea... fundita?

| TheAngel_1502 a răspuns:

Pff stai linistita niciodata nu o sa iti puna 3 Niciodata.
Iti va pune 1. Lasand gluma la oparte daca nu ti a pus 1 atunci cand te a prins nu iti va ma pune

| AngyY a răspuns:

Un buchet de flori si niste scuze te-ar ajuta...