| Lungu_Samira_1987 a întrebat:

Cum se face un video tutorial? Vreau sa-mi dati un like cu un video sau ceva sa fie cu inteles. si fara sa descarc programe de pe internet

1 răspuns:
| jakecrazy a răspuns:

Pai n-ai cum sa faci un tutorial video decat cu camera web in cel mai rau caz pentru. ca se vede prost iti trebuie in primul rand camera buna cu vedere dubla buna clara si sa se poata conecta cu boxele pentru. a vorbi.In al doilea rand daca vrei sa faci un tutorial pe ecran adica direct in ecranul computerului iti trebuie un program video cel mai bun ti-l recomand ca ar fi Cam Studio insa pot fi si multe altele. Daca vrei sa iti pui si nu stii cum descarca Teamviwer.E un program cu care altii (hackery)pot umbla in computerul tau. Daca vrei da datele Teamviwer unui prieten care se descurca cu computerele.In orice caz pentru. mai multe informatii acceseaza-ma la id-ul meu de mess:lupicagood.Succeas cu videourile.Te pup, pa pa laughingwinking