| ellelavine a întrebat:

Daca ai avea o superputere..care ar fi aia?

Răspuns Câştigător
| ReapR a răspuns:

Sa pot sa fac lumea sa explodeze si sa dau timpul inapoi, sa fac sa nu mai existe scoli si profesori, sa imi apara doar dulciuri in casa, sa am ce vreau eu, sa pot sa zbor, sa pot sa alerg cel mai repede si sa calatoresc prin timp

Funda?! Multam.

27 răspunsuri:
| Inutza0102 a răspuns:

Vreau mai multeee: invizibilitate, super puteri, oprirea timpului, sa dau timpul inapoi si inainte, sa nu trebuiasca sa mai dorm niciodata. dar ce conteaza... oricum nu le poti avea...sadfunda?big grin

| ellelavine explică (pentru Inutza0102):

Tuturor ne-ar placea sa avem tot felul de puteri!laughing dar totusi(din tot ce ai zis)care e preferata ta?:*

| Inutza0102 a răspuns:

Am vrut sa zic super puterelaughing

| MâţulMov a răspuns:

Sa omor toti cocalarii din lume B)

| Ţepeşu a răspuns:

Să opresc timpul.
Atenţie, poliţişti, violurile în serie încep în curând.

| ÐÿÅ a răspuns:

"sa citesc gandurile altora" si" sa opresc timpul"--> acestea 2 cred ca sunt cele mai interesante happy

| kindness a răspuns:

"sa citesc gandurile oamenilor"," sa fiu invizibila", " sa dau timpul inapoi", " sa zbor"!

| MaliciousDeath a răspuns:

... Potatoes.

| AlinKun a răspuns:

Sa pot sa opresc timpul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puterea de a te face sa-mi dai o fundita plizzzzzzzz

| bloodyhell a răspuns:

Mi-ar placea sa citesc ganduri sau sa ma pot teleporta sau sa vorbesc cu mortii

| Clauvdgg a răspuns:

Sa zbor devil
rolling on the floor

| vangheliss99 a răspuns:

Sa pot da timpul inapoi si inainte.

| JustPaly a răspuns:

Sa pot sa fac ca sucul si pizza sa nu se mai termine

| Andreeas2011 a răspuns:

Cam aceleasi cu ReapR si sa fac femeile sa faca tot ce vreau.

| TheQuestioner a răspuns:

Sa zbor si sa fiu invizibila.

| Vickzye a răspuns:

Sa pot sa ma joc cu timpul de cate ori vreau!tongue

| baleabianca a răspuns:

Sa zbor.

| Ayuu a răspuns:

Toate puterile :sa zbor, sa stiu totul, sa opresc timpul etc...

| SelinaKyle a răspuns:

Mmmm... Sa ma gandesc... cred ca ar fi cea de a fi superagila, sa vad f bine pe intuneric, sa citesc gandurile oamenilor si sa folosesc telepatia pentru a vorbi cu animalele.

| ellelavine explică:

Radiezi?laughing si daca ai o problema cu mine(in afara de faptul ca nu ma cunosti si te iei de intrebarea mea) te rog sa nu imi mai raspunzi la intrebaritongue

| Analytical a răspuns (pentru ellelavine):

Doar ti-am raspuns! big grin CE AS FACE DACA AS AVEA "PUTERI". laughing

| missbobo a răspuns:

Pai ...as zbura sau ...nu stiu happy
dar tu?:d

| Ioana_Zuzza_1997 a răspuns:

rolling on the floor tot ce e posibil big grin sa zbor sa fiu invizibila sa dau timpul inapoi...big grin:*

| comanceanu a răspuns:

Sa fac:scolile, liceele, profesorii, profesoarele.Sa explodeze.