| vasi2003 a întrebat:

Daca ar fi să mă apuc de un anime, sa aleg Naruto sau Boruto?(ce alte anime bune mai sunt?)

Răspuns Câştigător
| Bone_Andrei_1984 a răspuns:

Te sfatuiesc sa te apuci de naruto prima data pentru ca a aparut inainte lui boruto si s-ar putea sa nu intelegi unele lucruri din boruto daca nu vezi ce s-a intamplat in seria precedenta.
Daca nu ai mai vazut naruto pana acum, te poti apuca de prima seria care se numeste doar naruto, are 220 de episoade si il arata pe naruto cand era mic, cel mai bine ai face astea pentru ca o vezi povestea de la inceput, dupa e naruto shippuden are 500 de episoade si este in timpul in care naruto avea 15-16 ani, o sa fie multa actiune in aceasta serie, dupa este boruto care are 43 de episoade si se petrecu in timpul in care personajele prinipale din naruto sunt mari, au 30 de ani si au copii, iar protagonistul este boruto, fiul lui naruto.Naruto mai are o fiica pe nume himawari.Iti dau un spoiler, naruto e hokage big grin.
Sper ca te-am ajutat.

| vasi2003 explică (pentru Bone_Andrei_1984):

Ar fi cu adevărat spoiler daca as știi ce e aia hokage laughing, mersi

| Bone_Andrei_1984 a răspuns (pentru vasi2003):

Am uitat sa iti spun ca boruto cel mai probabil o sa aiba minim 200 de episoade

| vasi2003 explică (pentru Bone_Andrei_1984):

Sincer, m-aș apuca, dar după ce am văzut One punch man, parca nici un anime nu mai e fain...

8 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Sunt anime-uri mult mai bune decat Naruto.
In functie de varsta cred ca exista diferite anianime-uri.Naruto e unul dintre cele mai bune anime-uri... daca ai 12 ani.
Mie mi-au placut:Noragami,Gintama,Kuzu no Honkai,Koe no Katachi (e film anime),Another,Fullmetal Alchemist,Steins:Gate, Code Geass, Your Lie in April(trebuie sa-l vezi), Parasyte, Sakurasou no Pet na Kanojo...

| BlackRose03 a răspuns:

Si Erased (asta este trist, dar bun).

| BlackRose03 a răspuns:

Si Inuyashiki (e aparut in 2017.Acțiune,roboți care au fost oameni, crime.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yu-gi-oh

| ZGEBYUSMEXIMUS a răspuns:

Se incepe cu Naruto si dupa, Naruto Shippuden