| Lourdes a întrebat:

Daca Frankenstein, Dracula, Chucky, Dr. jekyll si Mr. hyde s-ar lua la bataie cine ar fi invingatorul?(Dau funda pentru cel mai bun raspuns)

Răspuns Câştigător
| SayYesForIceCream a răspuns:

Chucky pentru. ca e mai bataios si mai specher b-).
Fundita? puppy dog eyes

9 răspunsuri:
| DebbyBR a răspuns:

Simplu : EU! (citesti asta degeaba)

| 1ce a răspuns:

Dracula, ca e roman(da si fuge)

| LaughOutLoud a răspuns:

Dracula

| SayYesForIceCream a răspuns:

Smecher* big grin.

| EnterSandman a răspuns:

Sunt sigur ca tu ai castiga...tu fiind Frankenstein.

| TokyoGirl a răspuns:

Chucky

| Chocolatte_8068 a răspuns:

Dracula logicbatting eyelashes))love struck

| WithinYourSkin a răspuns:

Dracula big grin Fiind vampir, si.din cea ce se fabuleaza prin carti si filme, el are puteri supranaturale.Si se poate transforma chiar si in demon. big grin Deci. Dracula big grin Fundita?batting eyelashes

| WithinYourSkin a răspuns:

Hmm.by the way.esti fan Michael? big grin Dupa poza de la avatar. blushing Si eu sunt big grin :X