| ღHinataღ a întrebat:

Daca Neji nu ar ave Byakugan, de ce culoare ar fi ochii lui?

Răspuns Câştigător
| AlexAleex a răspuns:

Asa : http://i.imgur.com/l1XXTEU.png
xD

7 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Ar avea ochii negri sau caprui. tongue

| ღHinataღ explică (pentru Latinmoon):

Si eu cred la fel

| Latinmoon a răspuns (pentru ღHinataღ):

winking

| nutuxcristian a răspuns:

Ar fi ochi normali.

| Awesom a răspuns:

Asta e o intrebare stupida.Si ciudata cu ochii albi nu va ajunge la inima lui Naruto, nu merita atata timp cat Sakura e in viata.

| Sarai a răspuns:

Cred ca numai Mama Omida ar putea raspunde la aceasta intrebare big grin sau poate Kishimoto.

| Kronik a răspuns:

laughing Ce intrebare. N-ai de unde sa stii, pentru ca Byakugan-ul e permanent si poti doar sa-l activeze sau sa-l dezactiveze. E ca si cum ar avea ochi normali cand sunt dezactivati.