| BlackRaven45 a întrebat:

Daca s-ar lupta Deadpool si Wolverine cine credeti ca ar castiga?

4 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Prin decapitare ar castiga wolverine cu scheletul lui mai rezistent. Daca folosim lame vs arme ar castiga deadpool. Ambi pot muri printr-o singura grenada.

Oricum castigatorul este wolverine cu simturile lui ascutite si anii de experienta.

| neca a răspuns:

Toata lumea ar castiga, pentru ca ar fi o lupta epica

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Cred ca ar castiga Deadpool sau ar fi remiza

| Darkness13 a răspuns:

WOLVERINE!
Nu am un motiv intemeiat pentru. care l-am ales...
Doar ca atunci cand aveam 5 ani ma uitam cu bunica mea la X-men laughing)))) rolling on the floor
Serios vorbind day dreaming