| costache21 a întrebat:

Dati subscribe la http://www.youtube.com/user/21costache?feature=mhee si puneti intrebari

Răspuns Câştigător
| LowWw a răspuns:

Salut, am vazut ca faci o gramada de videoclipurihappy nu dau subscribe ca nah nu vreau sa imi apara pe wall la youtube 50 de videouri in fiecare zi da nah :

oricum, parerea mea este ca esti un pic cam obsedat de videoclipuri si de vizualizari, eu iti propun sa incerca sa faci videoclipuri originale, am observat ca 90% din ele sunt inspirate de la altii!
fa si tu un videoclip la cateva zile si fa-l cu cap!

fara suparare, parerea mea! succes si in continuare

| costache21 explică (pentru LowWw):

Nu copi de la nimeni

| LowWw a răspuns (pentru costache21):

Nah, fie cum zici tu, dar chestiile alea cu vlog sunt de la mikeyH si alea cu stiati ca sunt tot de la un baiat din Romania, m auitam la videourile lui, nu mai stiu cum il cheama dar nah, in fine fie cum zici tu

| costache21 explică (pentru LowWw):

Man. 1. Nu doza de has a inventat vlogul
2. Copiat inseamna ca am luat fix aceleasi chestii de la el ceea ce e fals

| LowWw a răspuns (pentru costache21):

Da, stiu ce inseamna sa copiezi, dar eu am scris "inspirat" adica nu e exact ca si la altii dar seamana putin!