| Ania_3910 a întrebat:

De cati bani aveti nevoie acum? dau funda celor mai amuzante raspunsuri

Răspuns Câştigător
| sirina_7189 a răspuns:

De 1.000.000.000.000.000.000.000.001 lei
Pentru ca sa-l mitui pe drac sa nu ma ia la el acasa.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| A12NDRA a răspuns:

Pai sa vedemthinking
55 cu 32 si cu 10 pai
97 de lei.

| Maddieeee a răspuns:

Poii.de toti banii de pe pamantt.laughing)) Deja stiu ce sa`mi iauuudevil
Dar cinee mii daaaacrying(, mii dai tu`batting eyelashes?smug
Pãi, paã, stai asa, stai asa, nu mã grabi, pãi, imi iau jante cromate Louis Vuitton de ‘nspe mii de inch si, si, toatã, toatã mã fac fashion! Imi iau un iaht roz din diamant plin cu uleiuri dragã, si creme.Si lubrifianti din lacrimi de pui de panda! Si, si…stiu! Imi schimb geanta. Imi iau alt iaht plin cu genti! Si un iaht cu cataloage de genti! Si un iaht cu barbati! Da, Da! Barbati cu cataloage cu genti! Si un iaht cu…avion!

funda?!

| UbexFlo a răspuns:

20 de milioane sa merg la mare cu gagicu big grin

| Yukidaruma a răspuns:

Aceeasi suma de bani, egala cu hq-ul lui garcea tongue

| DouaFese a răspuns:

Am nevoie de toti banii din lume;]]
Happy?smug