| DrugFree a întrebat:

De ce cam in fiecare comic apare asta? http://i.imgur.com/TVMy7.png

10 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

De fapt e imaginea mea dupa ce am luat o duzina de redbull

| DeeDee a răspuns:

Nu se stie cine a inventat trollface, dar cautati pe trollchan daca vreti iconuri noi. Ma mir ca nu il foloseste nimeni pe Pedobear in comicuri

| Pisicuța a răspuns:

Oh,cheese,it's a trollface Xd.

| GeoXD a răspuns:

Bicăz iţ funneh
it's a troll face, si cum am mai spus, e amuzanta laughing

| GeoXD a răspuns:

De fapt,nu prea cred ca e chiar semnatura lui, it's just a troll face[internet troll:>], so deal with it
poate am descoperit cine a inventat troll face :>
http://dudelol.com/DO-NOT-HOTLINK-IMAGES/The-cutest-Troll-Face-Ever.jpg

[joke]

| GeoXD a răspuns:

@DeeDee iti dau dreptate, pedobear rullz laughing
i'm glad i'm not a loli

| JustMelavJustMe a răspuns:

Fiindca e ceva amuzaant, merge la semnatura (inventat de Maestrul Comicurilor-Cretaker-)si tuturor (in afara copiilor care raporteaza ca niste ******) ni se pare funnuy...si mhn il folosestehee hee dar nu sunt singuriii!

Răspuns utilizator avertizat
| MaeRi a răspuns:

Deoarece seamana cu Gigi Becali si toti il adora laughing

| ahlrh a răspuns:

Aceea față, este ( un fel de semnătură ) a lu' "Renumitul" Cretaker, care a inventat "Comicurile" în comunitate.