| lola_5690 a întrebat:

,, De ce?,, cine raspunde corect fundita +2 vot. dupa al 6 raspuns zic raspunsul corect si cine e castigator!big grin
laughing)

Răspuns Câştigător
| sherlynjb a răspuns:

De ce? raspuns:de mere (ca in faza aia:cu ce va spalati pe cap? R:cu otet de ce? R: de mere)straight face

9 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Cred ca ai gresit categoria, LoLa! Ce aveti oameni buni? Asta e categoria "COMICS" nu "T/A", aici nu este binevenita cu intrebarea asta, du-te la T/A acolo esti primta!

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Si totusi mi-a venit ceva in mintelaughing...De ce? De aialaughing. Ca asa vrei tuh

| MadnessCaffe a răspuns:

Ca sa-i vezi capul

| PastilăBă a răspuns:

Pentru ca asa a vrut ma'ta si tact'o sa te nasti!
Sau poate NU?
Probabil s-a spart prezervativu`!thinking

| BoboooBubuuu a răspuns:

Ca asa ai vrut tu...si trebuie sa stii ca aceasta e categoria de COMICS nu de o intrebare prosteasca straight face

| PikaRawrr a răspuns:

De ce?
de ce nu?

| AnonimaPunct a răspuns:

Pentru ca

| lola_5690 explică:

Raspunsul corect este : de mere si avem si un castigator!big grin