| CBogdan11 a întrebat:

De ce in episodul 220 din Naruto (Naruto cand era mic, nu Shippuden) pleaca la final cu Jiraya si in primul episod din,, Naruto Shippuden", numai este copil, are alta costumatie si fuge dupa Sasuke. Vreau sa stiu doar daca mai trebuie sa urmaresc ceva sau daca trebuie sa ma uit la Shippuden de la ep 1 si o sa vad pe parcurs ce s-a intamplat cat a fost plecat cu Jiraya.
Multumesc anticipat.
Si da, stiu ca m-am apucat tarziu de Naruto.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing deeeci:

la sfarsitul sezonului 1 (naruto normal, nu shippuden), naruto pleaca cu jiraya ca sa se antreneze, sakura cu tsunade, iar sasuke cu orochimaru. in primul episod din naruto shippuden (2-3 ani mai tarziu), arata o secventa viitoare (daca imi amintesc corect din episodul 50 din shippuden) in care naruto fuge dupa sasuke. daca urmaresti pana la sfarsit episodul vei vedea ca un pic mai tarziu se intoarce la prezent, si il arata pe naruto cum se intoarce inapoi in sat, si se intalneste cu sakura tongue cam asta e tot ce imi amintesc xD ma rog, sper ca te-am ajutat cumva happy sarbatori fericite!

| CBogdan11 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc. Trebuia sa ma uit la tot dar meh... laughing
Credeam ca mai trebuie sa ma uit la ceva si iau spoiler daca ma uit.
Stii cumva ce rasa este cainele lui Kakashi, Pakkun?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CBogdan11):

Conform narutopedia, pakkun e un pug micut happy

4 răspunsuri:
| Sakura13574 a răspuns:

Dap. Cum a spus si Teekachu. La inceput arata ceva ce se va intampla in vitor, dar, dupa aceea o sa arate si satul in prezent, cand o a se intoarca Naruto.

| ZZZZ554 a răspuns:

Pai de fapt dupa ce pleaca cu Jiraya sa se antreneze. Timp de 3 ani este plecat din sat si in Naruto Shippuden in primul ep. este vorba despre acei 3 ani trecuti si intoarcerea lui in sat dupa acele antrenamente. Merita sa te uiti in continuare, Bafta!