| HinnaBunneh a întrebat:

De cine va place mai mult sakura sau hinata, naruto sau sasuke?

Răspuns Câştigător
| Adya20 a răspuns:

Chiar daca sunt prea mare pentru a ma uita la desene astea sunt inspirate din viata reala si avem ce invata de aici! Imi plac toate personajele mentionate mai sus de tine, toate au ceva aparte! Ideile sunt inspirate din viata reala bazate pe unele intamplari reale pe care le traim majoritatea! Naruto da dovada de curaj, loialitate celor din jur, nu se lasa batut nici cand toti il fac sa-si piarda increderea in el sau cand este descurajat, ambitios lupta pana la epuizare, isi risca viata fara sa se gandeasca prea mult!
Hinata este foarte timida, retrasa dar totodata cel care ii da curaj sa nu cedeze este Naruto!
Sakura putin istericalaughingdar intr-un mod amuzant numai cand vine vorba de Naruto, se pierde cand vine vorba de Sasuke deci el are o influenta puternica pe plan emotional! Chiar si asa in timp devine o femeie puternica!
Sasuke este personajul meu preferat insa.pe parcursul episoadelor devine usor influentabil de Orochimaru, din dorinta de a se razbuna pe fratele sau Itachi mai devreme sau mai tarziu ajunge la mana lui Orochimaru! Iar in final ajunge acolo unde astepta, il distruge pe Itachi si trece de partea raului!
Relatia dintre cei 4 este interesanta, Sakura sufera dupa Sasuke ...Hinata dupa Naruto.Naruto dupa Sakura.si este tot timpul un cerc intre ei, interesant devine la adolescenta lor!tongue

| PlasticMoon a răspuns (pentru Adya20):

Nu este un desen animat ca Tom si Jerry, este un anime! ¬.¬

31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una imi place de Naruto ca nu se da batut ca o place pe sakura pentru ca devine hokage il bate pe sasuke pe gaara si pe neji si pentru ca e dragut.
Si de sakura imi mai place pentru ca este puternica, isteata, frumoasa si pentru ca ajunge ninja medical cand e mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hinata pentru ca este timida, retrasa si ma bucur ca pana la urma i-a spus lu Naruto ce simte pentru el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sasuke pentru ca e misterios...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sakura:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sasuke il bate pe naruto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto
sakura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place sakura pentru ca si eu vreau sa fiu medi si mult mai puternica si curajoasa, imi place sasuke, imi place si naruto pentru loialitatea si tinerea lui de cuvant fata de toata lumea, imi mai place si de hinata pentru caracterulei puternic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre naruto si sasuke cu siguranta il aleg pe naruto fiindca lupta pana la capat si nu renunta niciodata in schimb sasuke a tradat satul pentru putere si a ajuns de partea raului. Dintre sakura si hinata o aleg pe hinata fiindca este draguta timida si incearca mereu sa il impresioneze pe naruto si sa fie ca el...cu timpu a prins curaj si a reusit sa ii spuna lui naruto ceea ce simte pentru el. Nimic de comentat de spre sakura, la inceput este destul de slaba dar apoi si-a dat seama ca ar mai trebui sa se antreneze si devine o femeie foarte puternica si desi il iubeste pe sasuke a fost in stare de a lupta cu el pentru a proteja satul, trist ca pierde. Aceste povesti de dragoste se intampla foarte des in vata reala iar acest serial ne face sa realizam ce este: curajul, puterea, loialitatea, dragostea si acel sentiment care il ai atunci cand crezi ca ai pirdut si nu mai poti castiga iar un prieten te face sa crezi ca poti. ps: love naruhina-mi se potrivestelove strucklove struck pacat ca eu nu am inca curajul de a imi recunoaste dragostea... poate canva voi avea si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de naruto! e ff dragut, curajos, si mereu se tine de cuvant! imi place si de sakura ca e ff, puternica si desteapta! intr-un final sper ca cei doi sa fie impreuna! si sunt sigura de asta pentru ca sakura intr-un epp din shippuden ia poza cu ei 4(ea, naruto, sasuke si kakashi) si se gandeste la naruto si spune plangand ''oameni se schimba...la fel si eu'' probabil ea s-a indragostit de naruto pentru sunt prea multe faze cu ei doi si sa fim seriosi sakura in ''naruto'' nici nu l-ar atinge dar acum in shippuden chiar l-a si strans in brate! si sper din toata inima sa fie impreuna! doar sunt pers mele preferate! nu pot sa zic ca il urasc pe sasuke imi place ff mult de el dar dorinta lui de razbunare il face sa sufere (mai ales cum a plans dupa itachi)ma rog sper sa realizeze ca madara doar il foloseste! de hinata ce pot sa spun e ff dragalasa doar ca NU vreau sa fie cu naruto!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In batalia mare care urmeaza dintre naruto si sasuke naruto il va bate pe sasukehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto pentru ca este cel mai curajos si-ar da viata pentru cei dragi... hinata pentru ca e feminina fata de sakura, si eu sper ca ea sa ramana cu naruto, sakura nu il merita pentru ca toata ziu il bate si il streseaza... urasc fetele stresante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare sasuke si normal al iau ca un idol nu e prea dif de mine

| CosteaVlad a răspuns:

Sasuke laughing

| Reew a răspuns:

Mie imi place mai mult de sakura decat de hinata, deoarece sakura are mai mult tupeu si mi se pare amuzant faptul ca este nebuna dupa sasuke si ca face atatea lucruri nebune ca el s-o observe.
Dintre naruto si sasuke, imi place mai mult naruto deoarece este foarte amuzant si deodata si puternic si sa nu mai zic ca are ochii albastri si ma topesc dupa ei, dar nu pot sa zic ca sasuke nu-mi place deloc :-p!

| ღHinataღ a răspuns:

Sasuke si Hinata.sakura-beak! ma face sa vomit parul ala roz.Naruto-nebuniile lui sunt interesante

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Dintre Naruto si Sasuke il prefer pe Sasuke pentru ca e super dragut, dar imi place si de Naruto cand face nebuniile lui.Mai ales cand se ia de Jiraya.
Iar dintre Sakura si Hinata o prefer pe Sakura pentru ca are mult tupeu.
Iar Hinata a ramas la fel de timida.

| dewix a răspuns:

Sakura si sasuke drooling

| XxXLoL1xXx a răspuns:

Pentru mine nu exista diferenta imi plac toate personajele mentionate:Naruto pentru ca te face sa razi, este destul de puternic Sasuke este dragut dar faza e ca nu imi place ca se duce la Orocimaru Sakura este frumoasa, puternica dar nu prea este hotarata Cat despre Hinata este frumoasa, timida si il admira foarte mult pe Naruto acum sa fim seriosi daca Sasuke nu sar fi dus la Orocimaru Naruto nu ar fi devenit atat de puternic Daca Naruto nu ar fi devenit puternic Hinata in multe episoade ar fi putut sa moara dar pentru ca s-a gandit la Naruto asi cat este de curajos asta a salvato Deci fara un personaj nimic nu ar fi fost bine:*

| IDontCareeeeeeeeeeee a răspuns:

Sasuke:X:X

| OoAlexaOo a răspuns:

Sasukr lol

| CreatzaDeEa a răspuns:

Sasuke si sakura fac un cuplu grozav

| ASASINIS a răspuns:

O intrebare buna! Sunt un mare fan si ii urmaresc de cand au inceput desenele! Personal imi place cel mai mult de Naruto! De Sasuke ii place prietenului meu! Sakura si Hinata sunt frumoase dar, parca Sakura imi place mai mult! ori cum stiu sfarsitul episoadelor! Acum sunt mai multe editii de ex preferata mea Naruto Shipuden! La final Naruto devine hokaghe casatorit cu sakura si hinata devine foarte geloasa! Cat despre sasuke moare! Am sa va recomand si jocuri! De exemplu jocul meu pref Naruto Storm 2 se joace pe xbox360! Eu il am! Mai am si pe wii jocuri cu naruto! daca mai aveti ori ce fel de intrebare despre desenele Naruto spuneti-mi-le pe id-ul meu: naruto9641@yahoo.com

| efimash a răspuns:

Naruto

| 1234567890_7534 a răspuns:

Mie personal cel mai mult imi place de Sasuke.
Chiar daca pers principal este Naruto.
Eu sincer il prefer pe Sasuke.blushing`!

| ElenaSiAtat a răspuns:

Mie simcer imi place de sasuke si sakura

| alexutz111111 a răspuns:

Desi desenul se numeste naruto tind sa cred ca sasuke e personajul principal e si preferatul meu recunosc mai ales in shippuuden toata povestea se invarte in jurul lui daca el nu pleca din sat credeti ca naruto ar fi devenit asa puternic? pe sasuke il doare-n cot de narutorolling on the floor da naruto a devenit atat de puternic datorita faptului ca el spera sa il bata pe sasuke si sa il aduca inapoi in konoha asa ca daca nu era sasuke naruto ramanea un idiot deci sasukee rulllzzzzzzz

| mmmmmicu a răspuns:

Sasuke.

| JapanLov3GothicAlice a răspuns:

Mie imi place de Gaara.>.

| DeeNuts a răspuns:

Naruto rullz.
Si va fi super bun cand va fi hokage. blushing