| anonim_4396 a întrebat:

(De curiozitate). ce parere aveti despre moldoveni(nu din republica moldova):?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt moldovean si pot spune ca ma mandresc cu asta big grin Imbracamintea populara, mancarurile si atractiile turistice din estul Romaniei sunt deosebite.

5 răspunsuri:
| lalalalallll a răspuns:

Si eu sunt din Moldova Romania

| Radioactive a răspuns:

Că sunt oameni şi că nu sunt toţi la fel, dacă tu ai o părere rea despre ei.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Sunt comisi *~comici~

| Alexandraemy71 a răspuns:

Am pus intrebarea asta pentru. ca si eu sunt moldoveancabig grin

| DJ_8334 a răspuns:

Sunt moldovean nu cred ca este ceva amuzant dar iti zic o gluma buna stii ca ardelenii mananca mancare fara eurii?
paini fasoli pastaii portocalii laughing funda te rog