| anonim_4396 a întrebat:

Din ce anime sunt personajele din a 2-a si a 5-a parte?
https://www.youtube.com/watch?v=HDME2WRWnJ0

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa m-au mintit astia de la TPU pe e-mail, ca imi multumesti.
Bine, acum sa nu ai impresia ca eu chiar i-am crezut si de aia ti-am raspuns.
Am vrut doar sa fac o fapta cat de cat buna pe ziua de azi.

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

La a 2-a parte este de la Ookami Shoujo to Kuro Ouji si a 5-a parte este de la Akatsuki no Yona.
Sper ca te-am ajutat happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

'Daca stii sa-i raspunzi, iti ia mai putin de 5 minute sa o faci!
Daisukii iti multumeste!'

Apasa 'Show more'!
Cu placere.

| Kuroo a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce face Daisuki? Pe bune...era scris acolo? laughing
Pff de parca ar fi o noutate ca Daisuki sa fie o ametita laughing

| Kuroo a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa nu spui tu ca Daisuki e rea, ia o fundita, da sa ti-o pun in parul tau balai. ^-^

| anonim_4396 explică (pentru Kuroo):

Pff. Poti sa iti e fundita inapoi, pentru ca nu sunt gay ca sa port funde in par big grin

| anonim_4396 explică (pentru Kuroo):

Asa m-au mintit astia de la TPU pe e-mail, ca imi multumesti.
Bine, acum sa nu ai impresia ca eu chiar i-am crezut si de aia ti-am raspuns.
Am vrut doar sa fac o fapta cat de cat buna pe ziua de azi.