| Muflă a întrebat:

Din lipsă de ocupaţie vă plictisesc pe voi cu flowchart-uri fără sens. 80% din chestia asta e povestea vieţii mele 0_o http://i.imgur.com/QL2zu.png Da, ştiu că suntem la Comics dar lumea postează o grămadă de tâmpenii aici... so why not? (în plus, e prea idiot să-l pun la T/A)

11 răspunsuri:
| Cristy990 a răspuns:

Esti nebunalaughingAm ras cu lacrimi.Bravos

| Bogdanux a răspuns:

Vai de mucii mei, cred ca am facut dioptriile de -10 la cat m-am chiorat.

Revenind...

*aplauda*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga mare!

| CristalClear a răspuns:

In ciuda faptului ca m-am chiorat ca sa vad ca acolo scria ''BAUTURA'', iar eu citeam ''UNTURA'', m-am distrat.Ar fi bine daca mai multi useri ar posta tampenii funny ca ale tale happy.

| Wladutz a răspuns:

Mufla,n-am inteles nimicstraight face

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Propie experienta, huh? Se pare ca nu sunt singurul 80% "ratat" de pe TPU.
Apropo: http://i.imgur.com/0NZSN.jpg

Sper ca te-am ajutat :)

| sabilopod a răspuns:

Caat de dlagalas...happy

| AudImagini a răspuns:

Este un fowchart mult prea MARE.
Cu scris mult prea MIC.

În rest e ok... restul fiind albastru

*primeşte stupid de la ăia care o pupă în cur pe Muflă*

| lunarwolf a răspuns:

Bă,nu ți-a dat prin căpușorul ăla turquoise-it să scrii cu alt font sau măcar SĂ SCHIMBI CULOAREA FUNDALULUI SAU SCRISULUI?

Bun ce-o fi, la urma urmei, este?big grin

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Dap ma dor ochii la cat m-am chiorat sa vad ce scrie

| soraGrime a răspuns:

*se freaca la ochi*