| WeebGodAkane a întrebat:

Dragi prieteni care le aveti cu desenatul si stiti ce e o manga... As dori sa ma ajutati si pe mine in a mea dorinta... Care se ofera unui proiect in care sa facem o manga, idea o am pregatita dar nu am un editor/desenator, dau funda voturi, facem cum vreti, negociem, dar ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Desenatorii profesionisti pot face asta, dar sunt foarte scumpi si nu lucreaza nimeni pe funde, emoticoane, sau zambete.
Profesionsitii iau de la 10.000 euro in sus, altfel nici nu discuta vreun desen.

| Gigicapitica a răspuns:

Știi, eu sunt novice, dar în funcție de ideea ta și de ce pot și eu, sunt dispusă să încerc să te ajut.