| iulianrebelul2452 a întrebat:

E careva de pe site-ul asta pe care l-a inspirat Animeul Hinomaru Sumo, sa facă sumo, sa-și dorească sa-și facă prieteni unde sa ajungă in finala cu ei?

Răspuns Câştigător
| Cloudless a răspuns:

E o poveste interesanta, dar e un sport mai mult cultural. Trebuie sa realizezi ca ceea ce te impresioneaza te si acapareaza, deseori cu rezultate negative. Daca vrei totusi sa iti faci prieteni cu un sport placut si destul de popular, incearca voleiu. Daca vrei si un anime care sa iti dea o idee despre cat de interesant ar putea fi incearca Haikyuu.