| CăpşunăCuCiocolată a întrebat:

E primul meu comic.sunt gata sa suport orice critici...si sper sa imi dati si voi sfaturi...
Orice ati spune eu voi face in continuare comicuri pentru ca vreau sa ma perfectionez >:
Sa incepa criticile...
http://imgur.com/pnmyw

6 răspunsuri:
| BueyAstaMika a răspuns:

Da,povestea este interesanta.Grafica trebuie putin lucratabig grin Sa nu te superi sad

| BaDDoG a răspuns:

Bunicel,da esti la inceput,nu te critic, continua, va trebui sa mai lucrezi putin dar merge pentru un prim comic.

| ChuPaChuPsPinK a răspuns:

Ii bun mie.mi place si ma distreaza tare frizurile laughing))

| V1sL0w a răspuns:

Ii destul de bunicel tras de Hair

| Justmed a răspuns:

Foarte tare... oare ce o fi un comic?laughing putin grafica dar lasa e amuzant

| CăpşunăCuCiocolată explică:

Mercii :*
@BueyAstaMika nu ma supar oh go on o sa mai lucrez
@BaDDoG si @Anonym2 multumesc
@DeliciOaSa tu apari in urmatoru smug