| Dragosbmb a întrebat:

Era acum foarte mult timp un desen animat in care un baiat, si cu al sau caine, se trezeau noaptea si plecau pe alte planete. Cred ca au trecut 10-15 ani de cand nu am mai vazut respectivul desen. Isi mai aduce cineva aminte cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| JackFrost96 a răspuns:

Eşti sigur că nu e ăsta? Desenul are 3 sezoane parcă, iar în sezonul 2 asta se întâmpla în toate episoadele, băiatul pleca în fiecare noapte pe planete diferite. Uite aici un episod din sezonul 2:
https://www.youtube.com/watch?v=Y_02X-qf9AQ#t=5m27

5 răspunsuri:
| JackFrost96 a răspuns:

The Mezga Family (Familia traznită)