| Master_XAlesu_2000 a întrebat:

Era mai de mult un desen,parca pe jetix, cu o echipa de 2 baieti si o fata care au facut intr-un episod ceva curse cu o nava spatiala a unei academii,ei transportau niste substante parca,au pierdut cursa si naveta,apoi au fost exmatriculati de la scoala sau academia aceea, directorul de la aceea scoala/academie era si tatal la unul dintre membrii

3 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Team Galaxy

| aumih16 a răspuns:

Team galaxy! da il stiu! ma gandeam sa nu fie oban cursele stelare! l-am vazut si pe ala!

| SpiderGhost a răspuns:

Salut! Singurul desen la care mă pot gândi la acest moment și care se aseamănă cu descrierea ta este Oban Cursele Stelare. https://desenefaine.ro/......tegory.php