| johnnymax a întrebat:

Era un desen animat pe cartoon network cu niste copii care se luptau cu niste robotei care lansau bile. Stie cineva cum se numea?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Daca nu ma insel (ceea ce nu cred ca ma insel), este vorba de:
"B-Densetsu! Battle Bedaman"(primul sezon)
iar sezonul doi se numeste "B-Densetsu! Battle Bedaman Enkon"

Daca am raspuns corect, permite-mi sa te corectez, nu este un desen animat ci un anime.

Craciun Fericit!winking

| johnnymax explică (pentru ryuu):

MERSI! Ce frumos e sa retraiesti clipele copilariei, mersi! Si da scuze dar pe atunci nu stieam de animeuri ( desene japoneze ) si de acea nu am zis

6 răspunsuri:
| AngelHugz a răspuns:

Baku!

| Never4ever a răspuns:

Bakugan?

| Casa a răspuns:

Mda bukugan, asa cred si eu

| YoVyLLy a răspuns:

Stiam cum se numea...erau si jucarii cu roboteii aia.

| johnnymax explică:

Nu mai este transmis si astazi si nu e bakugan