| anonim_4396 a întrebat:

Esti singur cu:un bebelus de 1 luna, chris jericho, un mos de 90 ani si un papa-lapte.Mai ai un :pistol si un glont.

Răspuns Câştigător
| EllyFMS a răspuns:

Trag in Chris Jericho, mosu moare pentru. ca se sperie de zgomot, Papa-laptele se ascunde in cel mai intunecat colt al camerei sperand sa nu il omor, iar eu iau copilul si ies afara din camerahappy

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Asa si? De ce ar trebui sa faci tragi in unul din ei? Ca doar nu vrea sa-ti faca nici unul nimic.big grin

| GigllyMandy a răspuns:

De ce Chris Jericho?sad
Nu mai bine puneai un manelist?big grin

| AaaMoods a răspuns:

Trag cu glontzul in papa lapte.cu pistolul il omor pe jericho.il asurzesc pe mos si ma joc cu copilul.

| MangoGirl a răspuns:

Pun glontul in pistol.trag in papa-lapte...hranesc copilul cu el, mosului ii arat baia si-l inchid in ea iar pe chris jericho il pun sa inghita cheia si sa-i cante copilului