| genkay a întrebat:

Exista o continuare dupa dragon ball gt? si care e treaba cu dragon ball kai?

Răspuns Câştigător
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Exista, dar este manga din pacate... Dragon ball Af, o sa iti dau si linkul, are din pacate parca 20 de capitole si sunt foarte tari. Dragon ball Kai este acelasi cu Dragon ball z doar ca este refacut cu secventele mai nefolositoare taiate si cu o grafica mai buna a sunetului si a desenului.

5 răspunsuri:
| AhileSemiZeu a răspuns:

DragoKai sunt Dragon ball Z prescurtate.
Nu exista continuare dupa GT

| ninjaturtlesleonardo a răspuns:

DragoKai sunt Dragon ball Z prescurtate.
Nu exista continuare dupa GT

| genkay explică:

Inca o intrebare, nu am inteles de unde au venit black star dragon ball... ceva cu piccolo si kamy da nu am inteles, imi puteti explica?

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru genkay):

AAA, te referi in Gt? La bilele dragonului cu stelele negre? Pai le crease numai stiu care Kami-sama cand era cu Piccolo Daimao.