| ParradiSs a întrebat:

Fani anime, dupa cum stiti Naruto s-a terminatcrying si o sa inceapa Boruto, am vazut foarte multe trilere, pare chiar foarte tare, poate chiar mai tare ca Naruto Shippuden, voi ce parere aveti, o sa fie mai tare sau mai nasol?

Răspuns Câştigător
| Vandal a răspuns:

Pai eu nu spun ca o sa fie mai prost sau nu, dar Naruto face parte din copilaria noastra, cel putin din a mea, deci Boruto nu are cum sa ma "miste" la fel de mult cum facea Naruto, mie-mi pare cam aiurea, adica cum l-au facut pe Boruto, puteau sa continue cumva povestea cu Naruto, chiar daca unii din noi erau cam plictisiti de el. Degeaba garanteaza Kishimoto ca Boruto o sa fie mai bun, daca reuseste sa ma faca iar copil si mi-l pune in mana, atunci sa zicem ca are sanse, dar Naruto e o parte a copilariei mele, care din pacate s-a scufundat intr-un somn etern.

| ParradiSs explică (pentru Vandal):

Ai foarte mare dreptate, dar totusi, nu cred ca mai erau nici idei pentru el, adica daca sa zicem ca mai continuau sa evolueze, pai Naruto sau Sasuke ar putea da pamantu in 2 (la propiu planeta Terra in 2) deci na, eu zic ca e mai bine asa, acum na fiecare cu parerile lui, Naruto chiar e o parte din copilarie, adica datorita lui ma uit eu la animelaughing)

2 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Nu cred ca o sa il egaleze pe Naruto. Dar Boruto e plin si el de surprize din cate am vazut in ultimul film si in ova.