| Krises a întrebat:

Hai salut, am o rugaminte la voi, recent m-am uitat la animeul black lagoon si mi s-a parut foarte interesant, el are si niste ova-uri cu nebuna aia de Rebecca, ele se numesc " black lagoon roberta blood trail "( desi stiati si voi asta deja.), am gasit doar 3 episoade traduse din 5, poate careva sa ma ajute cu link-urile de la episoadele 4 si 5 * surse care sa si mearga * nu ma intereseaza in ce limba sunt, important e sa le vad.

Răspuns Câştigător
| HandaSei a răspuns:

Https://9anime.to/watch/black-lagoon-robertas-blood-trail.w6z4/1nlyzq

www.9anime.to

Cam ăsta e cel mai bun site de anime subtitrate sau dublate în engleză de la momentul actual! Găsești cam orice anime existent în Full HD (1080p) și au un player video hostat de ei care sincer e chiar destul de plăcut ca aspect, poți chiar și să dezactivezi ADBlock-ul pe site dacă vrei să-i susții, nu are nici o reclamă pe player! Nu cred că-ți poți dori mai mult... ^.^
P.S./ Episoadele le selectezi în partea de jos a player-ului!

1 răspuns: