| Lucy27 a întrebat:

Heei! Am vazut mai demult un anime care mi-a placut mult si nu mai stiu cum sa il caut. Este vorba de o fata care nu avea prieten iar amicele ei aveau. Ea si-a mintit cele doua prietene ca avea iubit si asa a ajuns sa ii faca poza unui tip înalt,blond si cu ochii rosii(parca, nu îmi mai aduc prea bine aminte). Pana la urma el a acceptat sa se dea drept prietenul ei doar cu conditia ca ea sa ii fie "câine".
Stiti cumva cum se numeste? Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Ookami shoujo to kuro ouji.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era ceva actiune? sau doar school / romance / ecchi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si erau mai multi baieti? sau doar 1 baiat si mai multe fete?

| BlackRaven45 a răspuns (pentru anonim_4396):

E doar School si Romance. Si nu sunt numai fete =]]