| username1234521 a întrebat:

Heei,am vazut un anime in care cel mai popular baiat se indragostea de o fata timida,ea era mica de statura cu parul scurt si mai tin minte o secventa in care un tip ii ridica fusta si ea il loveste pe el cu picirul si dupa ii dau un plasure, se indragostesc si etcc..stie cineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Vandal a răspuns:

Hmm, cred ca am o idee, insa nu sunt sigur ca la acesta te referi. Este cumva Sukitte ii na eu? Adica imi amintesc ca Yamato, baiatul popular, s-a indragostit de Mei, fata timida, iar nu mai stiu cine ii ridica fusta, iar aceasta incearca sa-l loveasca, dar il nimereste pe Yamato din greseala. Sper ca am dreptate. xD