| MayaDaya a întrebat:

Hei happy Am nevoie de un program de editare imagini cu care sa pot modifica perspectiva imaginii. Cred ca e vorba despre acel efect "oglinda". Spre exemplu, daca intr-o poza eu am privirea indreptata spre partea stanga, as vrea s-o modific, privind spre partea dreapta happy

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Paint din windowswinking Image => Flip => flip horizontalwinking

| Aberdeen a răspuns:

Photoscape,si Gimp e foarte bun.Te desprinzi foarte repede cu ele

| Lvrkiosif a răspuns:

Photoscape