| Vandal a întrebat:

Hei!
Doresc un anime cu actiunea, dar in acelasi timp si parti romantice, triste si momente fericite. Nu vreau un anime doar cu viata de zi de zi.Am vazut destul de multe anime-uri. Cateva dintre ele : Tokyo Ghoul, Naruto, Fairy Tail, Another, Shikabane Hime, Kuroko No Basket, Soul Eater, Attack on Titans, Owari No Seraph si inca foarte multe.
Bafta si multumesc!

5 răspunsuri:
| RorySan a răspuns:

Eu ma uit la Inuyasha
are si atiune si parti romantice si chiar si comedie si cateva parti trite dar nu multe.

| Barb0Senpai a răspuns:

Fullmetal Alchemist este preferatul meu si ti-l recomand. Mai poti incerca Nuraryhion no Mago, Zetsuen no Tempest, si Code Breakerwinking

| Blacky6 a răspuns:

Daca vrei un anime de actiune, parti romantice si triste i-ti recomand Zero no Tsukaima (le are pe toate, din plin)
Daca ti-a placut Tokyo Ghoul atunci sigur i-ti va placea si:
Attack on Titan
Strike the Blood
Devil May Cry
Claymore
Akame ga Kill!
Deadman Wonderland
Kiseijiuu:Sei no Kakuritsu

| NadeshikoYuki a răspuns:

De ce nu te uiti la naruto shippuuden? E mai bun decat naruto.

| Vandal explică (pentru NadeshikoYuki):

Din moment ce am zis ca ma uit la Naruto normal ca ma uit si la Naruto Shippuden.Greu sa gandesti.