| sokeging a întrebat:

Hei,in preajma anului 2008-2009 cand mai era Animax, tin minte ca dupa ora 8 incepea sa dea Kioro Chan si pe urma urma un anime fain,cu un baiat imbracat in albastru deschis,parul maro,care era foarte inteligent,aveau loc numeroase vrime iar el trebuia sa gaseasca conexiuni din nimic,pentru a le rezolva,era un serial,de actiun,drama,mi-a placut enorm,mai era si un ajnime cu un cyborg care seisi crea o forma de om,si incearca sa simta emotii,si canta la o chitara, inamicii sai erau tot cyborgi creati de de creatorul sau....Vi le mai amintiti numele acestor anime-uri, tare mi-as dori sa le mai revad...

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Cel cu baiatul este Detective Conan *are extrem de multe episoade *
Celalalt nu stiu sigur care era... eu imi amintesc de "cubix" asta era cu un robot. Scuze!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel cu cyborgi nu il stiu, dar in legatura cu celalalt cred ca te referi la Detective Conan tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nostalgie happy...
Primul anime se numeste "Detective Conan" iar cel de-al doilea "Humanoid Kikaider"...

Adoram aceste animeuri!

| JackDurden a răspuns:

Primul e "Detective Conan", iar al doilea "Android Kikaider".
App, n-ar strica sa inveti sa te exprimi mai bine in scris. Macar foloseste si punctul, nu numai vigula.

| sokeging explică:

Scuza-ma da-mi un motiv pentru care as fi distrus...