| pufuletziii a întrebat:

Hei. Mi-am amintit recent de un desen animat, cu un baiat pe nume Johnny din cate imi amintesc... Avea un prieten mare si rosu care nu purta tricou iar tatal acestuia era "malefic". Cum se numeste?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Johnny, prietenul lui mare si rosu care nu purta tricou si tatal lui malefic. asa se numeste

| fpr139 a răspuns:

Detalii despre băiatul respectiv? (aspect, gen[anime, etc], poveste) laughing

| Lilian_Cernetchi_1999 a răspuns:

Poate te referi la,, Johnny Test".
Funda.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lilian_Cernetchi_1999):

Johny avea un prieten mare si rosu? laughing Iar tatal lui era malefic? laughing