| Picipuu a întrebat:

Hei ^^. Stiti cand vor reincepe episoadele din Fairy Tail? Din cate am vazut (si citit) manga a continuat...
Oricum multumesc anticipat happy

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hello. Ai putina rabdare, pana pe 11 Iulie a.c., cand o sa faca un anunt cu ceva anume. Sper sa fie aparitia seriei a doua.;)
http://www.animenewsnetwork.com/......il-july-11

| YoureGoingDown a răspuns:

FT o sa revina din 2014 cam spre sfarsitul anului sad mai avem de asteptat sad

| PikaPiku a răspuns:

Din cate stiu inca nu s-a anuntat, oricum nu prea curand deoarece manga ar trebui sa fie cu mult inaintea episoadelor pentru a putea fi puse in picioare episoadele (vezi exemplu Naruto). Cred ca un an sau doi sigur va mai dura pana va reveni cu seria.