| Chun_Niko_2000 a întrebat:

Hei, sunt un mare fan al anime-urilor si as vrea un site din Romania de unde sa imi pot cumpara un tricou ca si cel pe care il purta sasuke din naruto in prima serie (2002), stiti voi, cel cu emblema clanului uchiha ^^ dau fundita :3

2 răspunsuri:
| InVPent a răspuns:

Am căutat și eu a cum ceva timp și din păcate în România nu am găsit. Totuși, eBay e un site de încredere. happy

| Chun_Niko_2000 explică (pentru InVPent):

Ai cumparat tricoul de acolo?
eu am gasit un hanorac dar si un tricou, ce crezi ca ar fi mai bun?