| YyMaddyHungyY a întrebat:

Imi puteti spune niste anime-uri romantice,drama,school,comedy(nu neaparat).
Am văzut foarte multe anime-uri. Puteti sa imi spuneti alea care nu is asa populare,dar personajele sa fie drăguțe...
(sa fie subtritrate in romana, pls)

PS: O mica descriere.

DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| damnedwolf a răspuns:

Seto no hanayome are tot ce cauti tu mai putin drama si de aia are dar ii putina

| ErzaUzumaki a răspuns:

Itazura na kiss
gen:romantic, school, shoujo
descriere:
este o fata (am uitat cum o cheama) care este in clasa 2-e(clasa celor mai prosti)ea care ii da unui baiat pe nume Irie o scrisoare de dragoste in care marturiseste ca ii place e el.el o refuza zicand ca e proasta. irie e in acelasi an ca ea.el e in clasa a(cea mai desteapta).din cauza anumitor intamplari ea e nevoita sa se mute impreuna cu tatal ei la cel mai bun prieten al lui.....si cel mai bun prieten al lui e tatal ghici cui...ea ill iubeste enorm. si el citeste scrisoarea ei.el dupa ce citeste ceva o adata o stie ca papagalul cap coada. asa intr-un fel zice scrisoarea cu voce tare si ea se supara.trallala.(sa nu zic tot) el se supara pe ea si ca pedeapsa o saruta. dupa un timp el isi da seama ca o iubeste.dar nu ii spune. dupa ai multe intamplari se casatoresc (prin ep 14cred)si se duc in luna de miere(ei fiind in facultate, trebuiau sa intre in facultate sau au intrat nu mai stiu) tralala anumite intamplaridevenind geloasa pleaca aiurea el o gaseste ajungan acasa(ude stau in luna de miere)fac pacate(cred ca ai inteles) restul tac ca altfel as zice tot

dragostea lor era inevitabila