| PuscaDorina99 a întrebat:

Heii sal ltpu ce mai faceti bine? si eu bine laughing)Am o intrebare Filmul Boruto Naruto the last a aparut in cinematografe dar online? cine l-a vazut sau stiti vreun site va roc sam sp dar daca nu l-ati vazut dar stiti cand apare online in romana va rog sam spuneti!

1 răspuns:
| CipryIonutz a răspuns:

Eu l-am vazut, adevarul e ca nu a aparut inca online, de fapt nu a aparut in magazine. Am vazut o versiune filmată cu camera si acuma regret(in unele momente nu aparea subtritarea, focalizarea se făcea din 5 in 5 min ). Eu iti recomand sa mai astepti o luna si o sa găsesti versiunea buna, subtritata in romana