| takemyword a întrebat:

Hello. Am o intrebare pentru cumparatorii de manga: ce serviciu/magazin/site folositi?
Puteti sa imi recomandati un loc de unde as putea cumpara? Pe cat posibil cu preturi accesibile sau macar cu un stoc mai variat, nu numai cu Naruto si cele mai populare serii.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Kanpeki a răspuns:

Pe mangashop.ro gasesti de toate. Manga, figurine, benzi desenate...

| takemyword explică (pentru Kanpeki):

Okay, se pare ca esti singura persoana ce m-a putut ajuta tongue, mersi mult!

1 răspuns: