| αnny a întrebat:

Hello! Ce parere aveti despre cei care sunt dependenti de "fundite"? Dupa ce raspund ei zic : "primesc fundita" sau "funda". Eu personal nu suport aceste persoane. Cel care posteaza o intrebare isi alege singur casitigatorul de funda.Dependentii de fundite sa nu raspunde la aceasta intrebare! Ps:nu vreau sa-i jignesc pe "dependentii de fundite".

10 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Da.ai dreptate. fundita?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Eu îi jignesc.Personal m-am săturat de astfel de specimene eşuate, care cerşesc acea fundă ca şi cum ar fi esenţială existenţei lor.Sunt nişte milogi,majoritatea cu răspunsuri de câcat/mediocre,însă cer funda.Dar meh, înafară de "Stupid" şi "Nefolositor" nu prea ai ce să le faci, puţini se dezvaţă de obiceiul ăsta.

| PinguinuL a răspuns:

Funda ?

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! Părerea mea este că este doar o cutumă, un viciu de exprimare preluat de la anumiţi useri. Acest "primesc fundiţă?" este dacă vrei urmarea la fel de neplăcutei sintagme "dau fundiţă, fundoi ş.a.m.d."
O zi cu zâmbet să ai!

| crissmay a răspuns:

Da sunt de acord cu tine,pe celalalt cont am zis ca la fiecare raspuns pe care il primeam si scria la sfarsit ''fundita'' sau ceva de genu'chiar daca era raspunsul cel mai bun, nu dadeam, adica pana la urma vrei sa ma ajuti sau sa primesti fundite.E foarte enervant angry.Si vad ca cele mai multe intrebari au doar 2-3 raspunsuri, unele chiar deloc...multi ''dependenti de fundite'' PE ACEST SITE.

| crissmay a răspuns:

Si mai e o chestie ca daca primesti fundite nu inseamna ca devi expert TPU, ca sa devii expert trebuie sa ai un nr. mare de raspunsuri folositoare si inteligente pe langa vesnica fundita

| αnny explică:

E foarte adevarat ce ai spus ILikeTheWinter!

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

X.` Eu iti dau macsimaa dreptate. Cand am pus o intrebare unul dintre cei care mi-au raspuns mi-au zis ca cica: '' Iti zic dac dai fundita'' X-( adica, Cu aceste fundite ei devin experti TPU si de asta ei is doresc chestiunile acelea. Deci e penibil. Deci suuper penibil. Adica acum de ce trebuie sa ii zica cuiva ""Fundiita? thinking""
Eu consider ca merita fundita doar daca e raspunsul si daca nu zic incontinuu ca obsedatii Fundita Fundita.x-( Idioti.in fine asta suunt si punct

| Isabellpink a răspuns:

De acord cu tine happy poate sunt doar niste copii prosti care se cred experti daca raspund la 10 intrebari cautand raspunsuri pe Goagal laughingsi cum Romania este plina de cersetori care au plecat si pe afara cred ca ar trebui sa le spunem "cersetori de fundite ". Parerea mea! No offence :*

| BalanDiana a răspuns:

Ok si de aici vine si intrebarea mea...care este faza cu funditele? am observat si eu ca sunt multi care intreaba mereu de fundite...