| Silvanos a întrebat:

Hello TPU, un anime cu timeskip ceva gen ca personajul principal e slab la inceput si trece peste cativa ani si devine mai puternic?

8 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

YuYu Hakusho cu toate că pentru generaţia ta s-ar putea să fie plictisitor.

| Silvanos explică (pentru AshuraElric):

Chiar daca e vechi...l-am vazut si a fost foarte tare...am vazut multe anime-uri.

| Rampo a răspuns (pentru Silvanos):

Daca ti-a placut Yuyu Hakusho uita-te la HunterXHunter.
Manga este facuta de acelasi autor.

| Silvanos explică (pentru Rampo):

Vazut...

Răspuns utilizator avertizat
| HandaSei a răspuns:

Hajime no Ippo, este un anime despre box, iar personajul principal evoluează încetul cu încetul pe parcurs! E puțin cam vechi, dar te asigur că e genial! happy

| Luke92 a răspuns:

Kaze no Stigma, Shakugan no Shana, Baki the Grapler, Hunter x Hunter, Black Clover