| SayuriKeyko a întrebat:

Hey! Caut un desen animat(nu e chiar desen, e tip serial).L-a dat pe Jetix undeva intre 2005-2010. E vorba e un fel de savant, care creeaza tot felul de creaturi(serpi si paianjeni uriasi) si un grup de adolescenti care distrug creaturile. Tin minte ca intr-un episod vanau serpi uriasi in tunelurile de la metrou. Va rog mult, daca stiti sau banuiti care ar putea fi sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
| Buii a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/......m%C3%A2nia
dai ctrl+f si scrii jetix, nu-mi aduc aminte de nici un astfel de desen, insa aici ai toate desenele difuzate in Romania, CN, jetix, etc... sunt vreo 40 de desene dp jetix, poate iti aduci aminte asa. Ma uitam si eu la desene pe jetix, dar nu imi amintesc de un astfel de desen. Sper sa gasesti

| pana a răspuns:

Stiu la ce te referi si eu il caut te rog da reply daca il gaseste cineva big grin

| SayuriKeyko explică (pentru pana):

L-am gasit singura pana la urma. Se numeste Monster Warriors.

| Adrianz3 a răspuns:

Poate e ben ten sau e spider-man