| dulcik007 a întrebat:

Hey, ce replica va place cel mai mult din serialul RObotzi? cea mai tare replica primeste funda!

Răspuns Câştigător
| 1ce a răspuns:

Costele, fitar NeedForSpeedu' dracu, ca ne omori!
Am o inima de copil...Acolo in spate!
*bataie de inima*

20 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Suge o ceapa big grin

| SpyDeck a răspuns:

1.atunci sa sugi o... ceapa
2.ciorbistule
3.sclav ii varu tau geaman ma mmm putifer
4.sugeo
5.baa behaitule ce te tipi asa
6.fraguta cu ciocolataa si cu frisca amestecataaa cu capsuni-o manca manca cu vanilie zmeurica
7.bezea
8.barman hai cu mataaaaaa
9. unde-s pizdele aduceti pizdeleeeeeeeeee
10.atunci iama pe mine...in gura
11.nu sari in raza...da da foca sunt pe faza
12.raza soaaaarelui
13.te caci pe tine cu stropi
14.papa savarinaaaa
15. pieei achiuta prindemai de puta in al trompii cuvant si a lu spirtu sfant, mancatiar jernii ochii din mormant

| DildăuPaispe a răspuns:

"O p*** roz din fier cu luminitze!"

| ZuzZzulina a răspuns:

Replica : sugeo laughing

| Lucinca a răspuns:

Penisache, raza soarelui, bumti bumti bumti bumti, mainile pe tate toti suntem bruiati nu scapa sapunul nu va aplecati partyy!rolling on the floor. undes pizdele aduceti pizdeleeeeeeeeeeee

creieree iama pe mine. in gura "SUGEEOOOO"

MY NAME IS GEROS DAN GEROS
foca am doua cuvinte pentru tine : sugeo!happy

| elenutza27 a răspuns:

Te caci pe tine cu stropi laughing) funda?laughing

| elenutza27 a răspuns:

"Poate-i tuica, poate-i vin, poate-i pipi de rechin." si mai e,, FOCA ce satan e limbricu asta?''

| XxStatSxX a răspuns:

Rackere scopu` si durata vizitei

| Anname a răspuns:

MO: F.O.C.A! F.O.C.A, tu-mi ești prieten adevărat?
F.O.C.A: Da! Cu toate că puți… Da tu îmi ești mie prieten adevărat?
MO: Da, da, da! Cum să nu? Da… da, da! Absolut! Absolut! Da! Absolut! Mai absolut ca vodka. Da, da, sigur că da! Da, da, da… Sincer, sincer! Focă, Focă, jur pe roșu! Jur pe roșu, Focă! Să mă transform în țelină și să-nfing în pământ dacă nu! Da! Până la râme… Nu, fără râme. Dar oricum, da! Jur! Da!
F.O.C.A: Da?
MO: Da…
F.O.C.A: Atunci, care-i culoarea mea preferată?
MO: Ăăă… ăăă, păi ăăă, dacăăă mmm… ăăă, dacă-i, dacă-i doi radical… radical din beta caroten, atunci îți place, ăăă ALLL-ROOO-VERRR-MAAA-NEEE… Știu că-ți place peștele! Îți place pește! Hai focă, focă, focă, cuțu, cuțu, focă, focă, mmmm, ce bun, ce bun! Cine vrea peștișorul? F.O.C.A vrea peștișorul! Vrea

| SayYesForIceCream a răspuns:

Fraguta cu ciocolataa si cu frisca amestecataaa cu capsuni-o manca manca cu vanilie zmeurica love struck! Pls funda puppy dog eyes

| MoatZa a răspuns:

Foca.eu i`mi bag pl in ea gaura din acoperislaughing
sau Urmareste pendula: da tineò drept escaladami-ai p**a"laughing

| Isabela96 a răspuns:

Papa savarina-http://www.youtube.com/watch?v=jPJVn2_1s-0&feature=related si toate poeziile din acest episod
Dar cea mai tare e cand spune FOCA mediocrule ca in fiecare episod de alt fel.

| Alexandra8989 a răspuns:

Raspuns ales"Crappy language pack selected."
"Sclav ii varul tau geaman baa putifer."
"Cand pun ochiul in luneta/Curat tot de pe planeta."
"O "£$%^&* roz din fier cu luminite OMFG, OMFG!"
"Prietene, noi nu furam/Cand e greu, ne adaptam." (preferata mea )
"Nu fi panicat/Cat ai zice hopa/Daca esti stricat/te repara F.O.C.A"
"F.O.C.A, tu-mi esti prieten adevarat?" "Da, cu toate ca puti."
"Sa sugi o ceapa."
"Stai, iobagule, ca poate te suge." "Haha, n-ar fi prima."
"Zi-mi repede ce reprezinti, tampon invizibil!"
"Poate-i alcool, poate-i rom!" "Rasistule."
"Poate-i tuica, poate-i vin, poate-i pipi de rechin."
"Vrei sa ne piz****m?".
"Te caci pe tine cu stropi."
"Poate e un intelectual." "AAAAAA." "Poate-s doi intelectuali." "AAAAA." "Poate..." "Ia, nu mai folosi cuvinte pe care nu le inteleg."

| Un1kuL a răspuns:

Piei aghiutza pindemai de puta intr-a lu trompi cuvant si-a lu spirtu sfant mancatar germii ochii in mormantlaughinglaughing

| Deea a răspuns:

Adica eu is proasta, eu nu's fotogenica, eu umblu stramb pe tocuri, eu nu stiu parca? sau hau bau sau hau sau ce tot latri acolo draga? laughing

| bfvhjcv a răspuns:

E club la mata-n rozeta
rolling on the floor))geniala

| MonterDoc a răspuns:

Piei aghiutza
Prinde-mai de puta
intr-alu trompi cuvanat
si a lu spirtu sfant
mancatziar jderii ochi in mormant

Costele
fitar NeedForSpeedu' dracu
ca ne omori!

Am o inima de copil
Acolo in spate

| JustForU a răspuns:

Vaca grasa vaca grasa autista...vaca grasa rolling on the floor

| Stoenescu_Daniel_1986 a răspuns:

Belimeai mazzu in pamant

| drogatu_8440 a răspuns:

Barman, hai cu mataaaarolling on the floor))