| Roberta00 a întrebat:

Hey! Cum as putea sa ma costumez de halloween fara sa imi cumpar sau inchiriez costum? Din hainele de zii cu zii se poate face ceva?
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| ale1710 a răspuns:

Buna, roberta...da, se poate! daca ai vreo camasa veche, poti sa o tai si la fel poti sa faci si co o pereche de jeansi. tapeaza-ti parul si esti gata...pentru efect, pune acuarele pe camasa

5 răspunsuri:
| LëxRóck a răspuns:

Poti sa te faci profesoara cu o fusta mai scurta si stramta si poate daca ai niste ochelari fara lentile preferabili rotunzi.
Te poti face vampir cu haine negre si o pelerina rosie care poate fi o fata de masa sau cearceaf.
Poti sa te faci tiganca cu o fusta larga si lunga si un maieu scurt sau bustiera sau maieu tras scurt+machiaj multe bratari, inele si lanturi si preferabil un batic.
papa

| DjMud a răspuns:

Fa-te ninja si ca sa iti faci gluga http://www.youtube.com/watch?v=9Pobuw7Wk2k. Funda!;)

| bodyboss73 a răspuns (pentru DjMud):

Daca esti gras sau slab e bine asa fetele o sa te adore!

| Allix13 a răspuns:

Poti sa te faci zombie.ciufulesti parul, si iti iei niste haine mai vechi pe care faci taieturi ...pentru efect dai cu rosu pe fata sau pe haine sau si mai bine pe fata si haine... funda

| SDiana2450 a răspuns:

Eu m-am imbracat cu niste blugi stramti si rupti cat se poate de bine si un tricou pe care la gat sa-l faci cu rosu ca si cum ar fi sange sau un tricou negru rupt si pe dedesubt sa-ti iei un maieu alb sper sa gasesti costumul!laughing