| LaMLaMlaMa a întrebat:

Hey, cum pot sa fac un comic? Mi-am facut cont pe imgur.

Răspuns Câştigător
| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Zic eu! 1.deci te uiti in tot calculatorul sa vezi daca ai paint 2. daca il vezi da click pe el. 3. apoi iti arata mai sus un creion dai pe el. 4. langa creion main departe sunt niste lini groase subtiriri, asa.5.dai pe o linie si incepi sa desenezi big grin 6. Apoi il pui pe imgur.com 7. si in final copiezi linkul si il pui pe TPU

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

1) iti trebuie talent, ca sa nu te injure toti!
2) nu trebuia neaparat sa iti faci cont pe imgur... poti sa le pui si gratis!
3) in general le faci in paint!
dar nu fa ca altii, sa crezi ca paint are numai o guma si o pensula! ...are mai multe!