| Pati_8697 a întrebat:

Hey. Nu am intrat de mult pe TPU si am observat ca s-au pus categorii noi. M-a pasionat categoria Comics. Asa ca as vrea sa fac si eu niste comicuri:). Aceasta este un fel de Introducere. http://i.imgur.com/fq3pe.png Va place? :) Daca nu, ce trebuie sa corectez?
Am gasit acolo o greseala. Este consider nu condider.

Răspuns Câştigător
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Hey varmealaughing.
Mie mi se pare ca este destul de dragut...Ce trebuie` sa corectezi?laughing
Scrisul.

15 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

@Buda eu zic sa se apuce deoarece e varmea si eu o sustintongue. Alaturi de mine va fi si MyMy tongue.
+ ca are talent la desen da pe calculatorstraight face
...tre sa mai exersezestraight face

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Prostii dreqului.
Daca nu va place nu comentati ok?
E varmea, o iubesc si nu vreau sa fie criticata de niste prosti.
Daca mai aud critici voi si jigodiile voastre de comentarii ajungeti in spital la TERAPIE INTENSIVA!

Răspuns utilizator avertizat
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nu te apuca de comicuri ca esti varza

| Pisicuța a răspuns:

Se pare ca aici se incinge atmosfera...
Cat despre comic,mai exerseaza! E foarte varza si nu vreau sa te superi,dar data viitoare numai posta daca n-are mai mult d'un cadru sau nu are grafica buna!
*se mai uita odata la comic*
Bai, bai, bai.tu te'ai uitat la ce ai scris acolo straight face?
>Consider ca sunt o introducere spre viitoarele comicuri
>sunt o introducere spre viitoarele comicuri
>sunt o introducere
straight face n-are sens

| Deny1333 a răspuns:

Leşin de râs. E aş-şa comiiic! Aduceți-mi apăă!
*sarcastic mode off*
Tipa aia arată de parcă o va sufla vântu'. Anddd, are o claie... straight face

| Deny1333 a răspuns:

@LoveYouForever
Mda... mă duc de acum ca să prind loc liber. Buhuu!

| Deny1333 a răspuns:

@Pișcotu
frate, eu ți-am oprit da'... n-a venit nimeni să mă bată. aici doar bate vântu'. :-

| Muflă a răspuns:

...Nu e un comic.

| Jacob27 a răspuns:

Frumoslove struck

| FAQ1 a răspuns:

@LoveYouForever : Ba du-te dracu de periculos/asa esti gangster ma?laughing du-te tare frate si lasate de amenintari, vino in TM daca vrei sa ne incingemwinking sa iti scot din cap golaniile happy

| Pati_8697 explică:

Bai varmealaughing. Inceteaza poate zic adevarulwinking. Poate trebuie sa mai exersez (asta e sigur). Nu te mai ambala atatalaughing.