| VisovanAdi a întrebat:

am o întrebare pentru cei ce se uită la Anime. Îmi recomandați și mie un Anime în genul "Comedie romantica" fără puteri sau alte prostii, asemănător animeului "Imouto sae ireba li"
Mulțumesc anticipat✌️

3 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Yuragi-sou no Yuuna-san, Hajimete no Gal

| LauDi a răspuns:

Nisekoi (doar primul sezon si dupa manga) sau Oreimo (daca Nu te deranjeaza ca e un love story intre un frate si o sora). De asemenea am vazut si Baka and Test si mi-a placut (are 2 sezoane).

| alexomarcvs a răspuns:

Știu că ți-am răspuns foarte târziu dar din preferințele mele, eu m-am uitat la "Kaguya-sama: Love is war!", am murit de râs la el. laughing))))