| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Poza asta este dintr-un anime sau manga?
Daca da, cum se numeste?
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......480244.jpg
Chiar vreau sa stiu.
Multumesc anticipat!

16 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

S-ar putea sa fie un fan art pentru shintaro,main-ul din "Mekakucity actors".
Recomand acest anime. Are niste ost-uri foarte faine iar grafica este foarte diferita fata de alte anime-uri.

Ce are in plus este o gama foarte larga de persoanaje cu povesti faine, comedie, romance, drama, actiune, idols. All in one :)

https://www.youtube.com/watch?v=loLWOCl7nlk

| Clorox a răspuns:

Dacă tu nu știi asta, nu cred ca știe altcineva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Google zice ca-i neko boy laughing

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Nu merge linkul

| Mayhem666 a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Incearca-l pe cel din raspunsul de mai sus pe care l-am dat, ca ala trebuie sa mearga.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Merge dar nu pot sa-mi dau seama. e doar poza aia indicii nu sunt

Răspuns utilizator avertizat
| Juviia a răspuns:

Draq nu merge. Oricum nu stiam laughing

| KenNine a răspuns:

Salut!
Cred ca este neko boy.

| Nyya a răspuns:

Din pacate nu este un anime sau manga ci este un Neko-Boy adica un baiat imbracat in pisica.u are un anime anume dar daca vrei pot face rost de anime(CRED...)dar baiatul nu o sa fie imbracat asa. Funda?

| TFKatarina a răspuns:

Mie una imi pare un fan art.Nu cred ca e dintr-un anime/manga.

| SnowKat a răspuns:

Mie mi se pare ca ii o imagine dintr-un manga, dar nu stiu numele acestuia, sau poate ii cum a spus Katarina. scuze ca nu te-am putut ajuta mai bine.

| KoA a răspuns:

Cred ca e din Servamp, oricum personajul imi pare cunoscut, mai ales gluga=)

| KoA a răspuns:

Mno,greseala mea, mi-am amintit anime-ul dar i-am uitat numelerolling on the floor, era vorba despre un print sau ceva de genul care a facut contract cu o fata si l-a dus in iad., anime-ul il gasesti pe animerosub, personajul acela apare pe la ultimele episoade

| KoA a răspuns:

Mno,de nu fac spam aici rolling on the floor, Pandora hearts episodul 13 apare personajul ala.