| branzasnurr a întrebat:

As vrea sa ma ajutati daca puteti.Eu ma spal pe cap la 3 zile si nu stiu cum dar mi se murdareste foarte repede stiti ce sa fac? Va rog dati-mi un raspuns!

Răspuns Câştigător
| Kiduutza a răspuns:

Pai, nu ca ti se murdareste parul laughing, parul este gras (uleios) daca ai parul lung spala-te pe cap de doua ori pe saptamana si ia-ti un ulei de par si te dai pe toata suprafata parului si apoi te clatesti. Spalate doar miercurea si vinerea, nu e bine sa te speli asa de de pentru ca iti va cadea...si iti recomand Head & Shoulders este foarte bun! funda?

5 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Comics nu? ce sa te speli? jos cu el cheala fara par fara griji sau am gresit eu categoria?

| DeeaDLove12 a răspuns (pentru Memecy):

M-ai facut sa radlaughing

| symonyk007 a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la farmacie si sa ceri un sampon pentru par gras este ceva din plante de mare dar este bun

| Leloluch a răspuns:

Daca folosesti vreun Balsam iti recomand sa nul mai folosesti

| Necomercial a răspuns:

Incearca cu soda sau acid sulfuric! Si problemele vor dispareasmug