| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cei care se uita la anime :
Ce parere aveti despre Gasai Yuno?
Eu o ador, desi e nebuna!

16 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Ca prietena nu este cine stie ce dar ca protagonist isi face treaba.

Sincer, "show-ul" asta, Future Diary este al lui Yuno, ea ii da culoare, ea face plot-ul si de partile romantice tot ea se ocupa.

Chiar daca autorul a esuat destul de rau in ceea ce priveste motivatia lui Yuno si relatia ei cu Akise, putem spune ca fara Yuno nu ar exista un Mirai Nikki intrucat Yuki ar fi murit de la bun inceput.

To sum up, Yuno face tot anime-ul. Fara ea nu ar ramane nimic, eventual doar un yaoi jalnic dintre Yuki si Akise.

| Clorox a răspuns:

Îmi place mai mult de Akise laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Superior):

O stiu laughing
Nu stiam ce e in link, si am iesit pe hol, ca sa nu ii trezesc pe colegii de camera si a inceput deodata sa cante Yukki Yukki Yukki si a inceput sa rasune holul laughing

| Superior a răspuns (pentru Mayhem666):

laughing

| LordBolton a răspuns:

Pshihopatii sunt interesanti deci pro.

Cred ca o gramada din persoanele care s-au uitat la acel anime s-au uitat pentru ea xD

| Mayhem666 a răspuns (pentru LordBolton):

Cam asa cred ca este laughing

| RorySan a răspuns:

E nebuna dar tot imi place de ea! happy
Am vazut de mult anime-ul.dar parca mi s-a facut dor sa il revad ^^

| Mayhem666 a răspuns (pentru RorySan):

Stiu sentimentul happy
Mai ales ca eu cand l-am vazut a fost intr-o vacanta cu familia, si eram intr-o camera de la o pensiune, si in timp ce ma uitam la el, razele soarelui intrau pe geam asa de frumos si se vedeau muntii si padurile si aveam asa un sentiment magic, asa un sentiment de nostalgie, daca intelegi sentimentul?
Ala cred ca a fost singurul anime care mi-a dat un asa puternic sentiment de nostalgie.

| RorySan a răspuns (pentru Mayhem666):

Da inteleg.Stiu acel sentiment.

| Mayhem666 a răspuns (pentru RorySan):

happy

| Axely a răspuns:

Hmm...
Și mie imi place Yuno, a fost interesant anime-ul m-a facut sa plang; D
Eh, cand vedeam momente cu saruturi blah blah xDD Imi amintea de cateva lucruri si na...na xD

| Mayhem666 a răspuns (pentru Axely):

Dar atunci cand omora oameni nu iti aducea aminte de nimic? laughing
Glumesc!

| Axely a răspuns (pentru Mayhem666):

Nah xd

| KoA a răspuns:

Nebuna si obsedata rau rolling on the floor, am terminat si eu anime-ul acum o luna, cu toate ca a avut un sfarsit de cacao.

| Mayhem666 a răspuns (pentru KoA):

Vezi ca ala nu a fost sfarsitul, sfarsitul a fost Mirai Nikki Redial. Asta am aflat-o si eu la cateva luni dupa ce il terminasem. Are doar un episod, si e continuarea de la Mirai Nikki.