| lary1399 a întrebat:

si fani anime mai ales! Imi amintesc ca am vazut odata un anime in care era si o fata cu parul alb sau argintiu(nu-mi amintesc daca era personaj principal sau nu) si stiu ca mi-a placut animeul. Acum am vrut sa ma uit din nou la el, dar nu-mi mai amintesc numele. Stiti vreun anime care sa coincida?

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

"Liceu pentru cei morti" E Angel Beats, un anime incredibil.

9 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Te duci pe google si pui intrebarea
"anime girl cu par alb in cap"

| lary1399 explică (pentru Miauti):

Am incercat si nu am gasit.

| irbis a răspuns:

Daca ai mai da niste detatill, s-ar putea sa te pot ajuta. Fata cu par alb sau argintiu nu e un indiciu chiar atat de specific. Sunt destule anime care au astfel de personaje.

| lary1399 explică (pentru irbis):

Din ce imi mai amintesc era un anime cu putine episoade (in comparatie cu altele care au cate 50-100). Era vorba despre un liceu pentru cei morti (nu era nimic de groaza, putea fi trecuta la comedie chiar) si de o lupta pe care o purtau ei (nu ma intrebati cu cine ca nu-mi mai amintesc si asta) si tot ce mai stiu e ca era un personaj (tot mort, presupun) care isi pierduse amintirile.
Sper ca va ajung informatiile, avand in vedere ca nu imi mai amintesc nimic mai mult si ma mir cum mi-am amintit pana si asta happy (ce-i drept, am stat vreo jumatate de ora chinuindu-ma sa-mi amintesc).

| lary1399 explică (pentru irbis):

Mersi foarte mult! Am cautat si e intr-adevar Angel Beats! Abia astept sa ma uit din nou!

| irbis a răspuns (pentru lary1399):

"Liceu pentru cei morti" E Angel Beats, un anime incredibil.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

"si stiu ca mi-a placut animeul", stii sau esti sigur ca ti-a placut?

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Daca avea parul lung cred ca e din lovely complex ea are rolul unei fete care iubeste un baiat dar care este intro relatie cu cineva mai multe detalii si iti spun cu exactitate eu sunt master in anime happy

| krystybt a răspuns:

Daca era imbracat in rosu sigur este inuyasha

| lary1399 explică (pentru krystybt):

Am zis fata, iar Inuyasha e baiat ca am vazut anime-ul!