| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva cand o sa apara "Koe no Katachi"?
Am vazut ca a fost lansat pe 17 Septembrie 2016, dar nu l-am gasit nicaieri.
Stiti cumva cam pe ce data o sa apara subtitrat in engleza?

3 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

Nu te aștepta să apară prea repede, nu există încă nici măcar fără subtitrare în format online, asta pentru că momentan filmul nu a fost difuzat la TV și nici nu există de vânzare pe DVD în Japonia, fiind dat doar în cinematografe, iar asta într-un număr limitat de țări! Până apare online un film anime extrem de cunoscut ca acesta, uneori poate dura și mai bine de jumătate de an de la lansare! ^.^

| Mayhem666 a răspuns (pentru HandaSei):

Jumatate de an? Ma fosilizez aici pana il astept sa apara rolling on the floor

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Mayhem666):

Dacă ai timp poți să citești manga.
http://mangafox.me/manga/koe_no_katachi/